CATERING

Catering

Rodinné a firemní oslavy. Máme bohaté zkušenosti, a proto můžeme v mnohých věcech poradit či nějaké jiné doporučit.

Specializujeme se na pořádání rodinných a firemních oslav po mnoho let. Jsme dokonale připraveni na přípravu akce ve vámi vybraných prostorách. Máme správná technická a logistická zařízení. Všechno musí fungovat dobře a bez problémů. Spolupracujeme s CHALUPOU - UBYTOVÁNÍ U NÁS DOMA, kde najdete vše potřebné k Vaší rodinné, nebo firemní akci. V případě zájmu koukněte na tento odkaz. https://ubytovaniunasdoma.cz/
Pokud se Vám tato nabídka líbí, neváhejte nás kontaktovat a my pomůžeme při zajištění termínu a možné prohlídky objektu. Chalupa se nachází 800m od naší provozovny, takže logisticky pro zajištění cateringu je na ideálním místě. Klidné rodinné prostředí jak vnitřní, tak venkovních prostor je přímo ideální pro konání malých rodinných oslav a firemních večírků do 30 osob. 
Nabídka bude přizpůsobena Vašim potřebám jak z hlediska množství, tak i z hlediska rozpočtu. Pokud mezi Vašimi hosty jsou lidé se speciálními požadavky na potraviny, pak se o ně postaráme také, aby i oni byli co nejvíce spokojeni.

Specializujeme se na přípravu a servis rodinných oslav, jako jsou křest, svátky, narozeniny, svatby či jubilea. Stejně dobře jsme chváleni obchodními klienty, pro které pořádáme bankety, konference, setkání s kávou a firemní večírky. Vše, co musíte udělat, je říct, co očekáváte a přesně tak to připravíme. Mnoho pozitivních názorů spokojených zákazníků dokazuje, že plníme naše závazky na základě pěti plus.